وصل کردن کمیسیون صنایع و معادن سرمایه گذاری

وصل کردن: کمیسیون صنایع و معادن سرمایه گذاری سرمایه گذاری مدیریت دستگاه کمیسیون جلوگیری تجهیزات ایمنی آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تازه ترین صحبت های علی کریمی راجع به تیم ملی

به گزارش ایلنا، علی کریمی راجع به تمرینات تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که با حضور تعدادی از بازیکنان داخلی در جریان هست، اظهار کرد: بعد از آخرین بازیمان در

تازه ترین صحبت های علی کریمی راجع به تیم ملی

تازه ترین صحبت های علی کریمی راجع به تیم ملی

عبارات مهم : ایران

هافبک تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به اردوی کنونی تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی کریمی راجع به تمرینات تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که با حضور تعدادی از بازیکنان داخلی در جریان هست، اظهار کرد: بعد از آخرین بازیمان در لیگ و دو روز استراحت، تمرینات خود را دوباره با تیم ملی شروع کرده ایم. کادر فنی تا قبل از بازیهای تدارکاتی سطح تمرینی خوبی را به همراه فشار مورد نیاز در نظر گرفته تا بتوانیم در آخر این اردو و بازیهای دوستانه به آمادگی بهتری دست پیدا کنیم.

او راجع به رویای حضور در جام جهانی به همراه تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: رویای بازی در جام جهانی از بچگی همراه تمام کسانی است که فوتبال را دوست دارند. طبیعتا من هم هیجان زده هستم و تمام تلاشم را می کنم تا به این آرزو برسم. تنها سه ماه تا جام جهانی وقت باقی هست. ما باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا بتوانیم در این مدت به لحاظ بدنی به سطح بازی در جام جهانی و مسابقه با تیمهایی نظیر مراکش، اسپانیا و پرتغال نزدیک شویم. در روسیه قرار است از پرچم کشور عزیزمان ایران در بزرگترین مسابقه های ورزشی دنیا دفاع کنیم بنابراین باید به بالاترین آمادگی مورد نیاز دست پیدا کنیم.

تازه ترین صحبت های علی کریمی راجع به تیم ملی

کریمی با اشاره به حضورش در کرواسی و تمرینات خاص کادر فنی جهت بازیکنان داخلی تیم ملی اظهار کرد: من سال گذشته در لیگ کرواسی حضور داشتم. طبیعتا خیلی خوب متوجه شده است ام که بین لیگ کشور عزیزمان ایران و لیگهای اروپایی و به تبع آن بین بازیکنانی که در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی می کنند با بازیکنانی که در اروپا مشغول هستند تفاوت زیادی به لحاظ بدنی و آمادگی جسمانی وجود دارد. اگر می خواهیم با رقبای خود در جام جهانی مسابقه کنیم، نخستین پارامتر آمادگی بدنی و اوضاع فیزیکی هست. این شرط موفقیت یک تیم در جام جهانی هست. بازیکنانی که در اروپا حضور دارند از این لحاظ بدنی با بازیکنان داخلی متفاوت هستند بنابراین بازیکنان داخلی باید زیاد تمرین کنند تا به حد نصاب مورد نیاز برسند.

او به امکانات و تجهیزات فراهم شده است در مرکز پک اشاره کرد و گفت: روزی که وارد پک شدم، سورپرایز شدم. امکانات و تجهیزاتی که اینجا وجود دارد با باشگاههای خوب اروپایی برابری می کند. محیط پک هم کاملا حرفه ای است و این عنوان به بازیکنان خیلی کمک می کند. من چند بار که مصدوم شدم، جهت درمان به این مرکز آمدم و با امکاناتی که در پک فراهم است و زیر نظر کادر پزشکی و فنی تیم ملی توانستم دوباره به شرایط خوب باز برگردم. البته کشوری با 80 میلیون نفر جمعیت باید صد مرکز مانند پک داشته باشد ولی حالا که متاسفانه این تعداد مرکز مجهز نداریم، باز جای شکرش باقی است که این امکانات جهت تیمهای ملی و بازیکنان فراهم هست. این مرکز به آماده سازی بازیکنان و حفظ روند خوب یا درمان مصدومیت خیلی کمک می کند.

به گزارش ایلنا، علی کریمی راجع به تمرینات تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که با حضور تعدادی از بازیکنان داخلی در جریان هست، اظهار کرد: بعد از آخرین بازیمان در

کریمی افزود: من چند بار مصدوم شدم که در این چند مرتبه به پک آمدم و هر وقت به این مرکز آمدم کادر پزشکی و فنی تیم ملی آماده بودند که به من به عنوان بازیکنی مصدوم کمک کنند. تلاشی که این کادر انجام می دهد باید عنوان شود چون آنها هر کاری از دستشان بر بیاید جهت بازیکنان تیم ملی انجام می دهند تا بازیکنان بتوانند در عالی ترین شرایط فیزیکی و بدنی قرار گیرند.

او در آخر گفت: امیدوارم که تیم ملی در سه ماه باقی مانده تا جام جهانی حمایتهای مورد نیاز را پشت سر خودش داشته باشد تا بتوانیم با دفاع از پرچم کشور عزیزمان ایران در جام جهانی نتیجه های و عملکرد خوبی ارائه کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | آمادگی | مسابقه | امکانات | بازیکنان | علی کریمی | جام جهانی | آمادگی بدنی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz